Susisiekite su mumis: + 370 618 49 635 info@imsp.lt
lt en ru

Apie mus

KAS MES?

UAB „Imlūs sprendimai“ – tai atsakingas Jūsų įmonės buhalterijos tvarkymas. Esame daugiau nei 15 metų patirtį turinčių profesionalų komanda, pasirengusi pasirūpinti visais reikiamais formalumais, kad Jūsų verslas klestėtų.

Rūpinamės apskaita, rengiame ataskaitas, sąskaitas ir kitus dokumentus, teikiame konsultacijas įvairiais finansiniais klausimais, siūlome lanksčius ir prie kliento poreikių prisitaikančius paslaugų paketus.
UAB „Imlūs sprendimai“ pasirengę perimti visus Jūsų buhalterinius rūpesčius ir taip prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės ir plėtros.

Mes – buhalterinių paslaugų specialistai, teikiantys jas įvairia veikla užsiimantiems fiziniams ir juridiniams asmenims. Didžiausias mūsų siekis – operatyviau pateikti klientui optimalius sprendimus, pasiūlyti kokybiškas ir laiku atliekamas paslaugas, palaikyti glaudų ryšį ir nuolat informuoti apie esančią situaciją. Mūsų veiklos principai:

  • atsakomybė (įsipareigojimus visada vykdome laiku, kruopščiai ir atsakingai; akylai kontroliuojame visus mums patikėtus procesus);
  • profesionalumas (siekiame aukščiausios kokybės, todėl visą dėmesį skiriame, kad apskaita būtų atliekama profesionaliai – juk tai Jūsų įmonės įvaizdžio dalis);
  • lankstumas (su klientais bendraujame trimis kalbomis: lietuviškai, rusiškai ir angliškai);
  • patirtis (taikome per ne vienerius darbo metus įgytą patirtį ir įvaldytus metodus);
  • pripažinimas (UAB „Imlūs sprendimai“ yra Buhalterių ir auditorių asociacijos narys);
  • efektyvumas (mums patikėtas operacijas atliekame buhalterinės apskaitos programa „Finvalda“, tačiau esant poreikiui galime greitai įvaldyti bei operacijas atlikti ir kitomis, kliento pageidaujamomis programomis);
  • saugumas (mūsų civilinė atsakomybė yra apdrausta bendrosios civilinės atsakomybės draudimu).
Turime daugiau nei
15 metų
patirtį tvarkant įmonių apskaitą

Pasiekimai

Darbo užmokesčio skaičiavimo naujovės nuo 2017
m. liepos 1 d. Suminė darbo laiko apskaita
įsigaliojus naujajam DK

pazymejimas

,,Socialinis modelis ir perėjimas nuo senojo prie naujojo Darbo kodekso“

apskaita

,,MB ir UAB apskaita ir mokesčiai“

buhalterija

,,Pasiruošimas važtaraščių duomenų perdavimui į i.VAZ posistemį“

Mokesciai

,,Verslo organizavimo formos“

Kodėl mes?

Konsultacijos Mes ne tik tvarkome Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą, bet ir teikiame konsultacijas visais buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais.
Patirtis Turime daugiau nei 15 metų patirtį tvarkant įmonių apskaitą.
Saugumas Nuolat palaikome ryšį su savo klientais bei užtikriname Mūsų klientų pateiktų dokumentų konfidencialumą;
Kvalifikacija Nuolat giliname savo žinias ir keliame savo kvalifikaciją įvairiuose mokymuose ir seminaruose.
Prisitaikymas Daug dėmesio skiriame apskaitos programai atnaujinti, kad galėtumėme užtikrinti Jums saugų ir greitą buhalterinių paslaugų teikimą bei prisitaikyti prie individualių Jūsų verslo poreikių.
Patikimumas Jūs galit būti ramūs dėl baudų ir delspinigių, prisiimame atsakomybę už laiku pateiktus duomenis.
Klientai apie mus

Su UAB Imlūs sprendimai“ pradėjom dirbti gana neseniai, tačiau greitai supratome, kad jų teikiamos paslaugos atitinka mūsų lūkesčius. Operatyvumas ir išskirtinis dėmesys klientui – pagrindinės savybės, kuriomis šį įmonė išsiskyrė nuo kitų buhalterinę apskaitą teikiančių įmonių. Džiugina nemokamos konsultacijos ir greitas reagavimas į problemas. Tikimės ir tolesnio bendradarbiavimo bei rekomenduotume šią įmonę kitiems.

Aleksej Kniševskij, UAB VILVITA

Esame įmonė užsiimanti elektronine prekyba.  Labai džiaugėmės, kad atradom UAB „Imlūs sprendimai“. Po jūsų įmonės atradimo, buhalterinė apskaita nebėra galvos skausmas. Už apskaitą atsakingas asmuo paaiškino ir sutvarkė buvusios buhalterės buhalteriją bei pilnai perėmė tvarkyti visą buhalteriją, o mes galime daugiau laiko skirti savo verslo plėtrai. Rekomenduoju šitą buhalterijos paslaugas teikiančią įmonę visiems, kas nori mokėti už aiškų buhalterinių paslaugų turinį ir laiku gauti išsamius atsakymus į savo klausimus. Ačiū jums!

Aliaksej, UAB VIRENT BALTIJA
Palikti atsiliepimą

Susisiekite su mumis

Prašome palikite savo kontaktus ir artimiausiu laiku susisieksime.

Telefonas + 370 618 49 635
El.paštas info@imsp.lt
Adresas Pelesos g. 1, Vilnius

Imsp.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su imsp.lt slapukų politika.

Sutinku