Susisiekite su mumis: + 370 618 49 635 info@imsp.lt
lt en ru

Apskaita

Atsakingai ir tvarkingai atliekama įmonės apskaita – tai viena iš pagrindinių sąlygų, keliamų sėkmingam ir saugiam verslui.

Tai ne tik išlaidų bei įplaukų apskaičiavimas ar sąskaitų ruošimas, bet sisteminga visos įmonės buhalterijos kontrolė, sąnaudų, pelno stebėjimas, būtinų mokėjimų priežiūra, ataskaitų rengimas, reikalingų dokumentų pildymas ir daugybė kitų buhalterinių operacijų, kurios turi būti atliekamos profesionaliai ir laikantis teisės aktų numatytos tvarkos. Sklandžiai atliekamas, operatyviai vykdomas buhalterinės apskaitos paslaugas užtikrinti gali tik patyręs šios srities atstovas, koks ir yra UAB „Imlūs sprendimai“.
Nors įmonė yra jauna, tačiau įmonės „Imlūs sprendimai“ įkūrėjai apskaitos paslaugas teikia jau beveik du dešimtmečius, per kuriuos esame sukaupę didžiulę patirtį, todėl galime pasirūpinti įvairaus dydžio įmonių ir skirtingą veiklą vykdančių klientų buhalterija, teikti buhalterines paslaugas ne tik juridiniams, bet ir fiziniams asmenims, pasiūlyti visada priimtiną ir geriausiai kliento poreikius atitinkantį sprendimą bei paslaugų teikimo variantą. Esame tam, kad Jūsų neslėgtų painūs ir kartais sunkiai suvaldomi buhalteriniai rūpesčiai. Esame tam, kad visa tai galėtumėte patikėti mums – patyrusiems apskaitos profesionalams.

apskaitos paslaugos apskaita apskaitos paslauga

Kas sudaro buhalterines paslaugas ?

Lanksčios buhalterinės apskaitos paslaugos

Mūsų tikslas – patenkinti individualius kliento poreikius, todėl pagrindinis veiklos principas – kuo glaudesnis kontaktas ir tiesioginis ryšys su kiekvienu iš jų. Siekiame, kad komunikacija būtų naudinga ir padėtų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, o teikiamos paslaugos – lanksčios ir lengvai prisitaikančios prie kliento norų ir galimybių. Būtent todėl siūlome net kelis buhalterinės apskaitos paslaugų paketus iš kurių kiekvienas klientas gali rinktis jam priimtiniausią variantą, o neradus – susidaryti individualų. Niekada nesiekiame įsprausti Jūsų į rėmus. Siekiame teikti paslaugas, kurių iš tikrųjų reikia.

 

Teikiamos apskaitos paslaugos

Teikiamų apskaitos paslaugų spektras iš tiesų platus: siūlome visas būtiniausias buhalterines paslaugas nuo mokesčių deklaravimo, ataskaitų rengimo, darbo užmokesčio skaičiavimo iki apleistos buhalterijos tvarkymo ar konsultacijų. Užtikriname, kad apskaita ir visos kitos buhalterinės paslaugos teikiamos kokybiškai, o kilus nesklandumams – prisiimame visą atsakomybę. Susisiekite su mumis ir neabejotinai rasime geriausią Jūsų įmonei sprendimą. UAB „Imlūs sprendimai“ – už Jūsų verslo sėkmę!

Kam teikiame buhalterines paslaugas

Specializuojamės tik UAB ir MB apskaita

UAB

Uždaroji akcinė bendrovė

MB

Mažoji Bendrija

Buhalterinių paslaugų planai

Teisinga kaina kiekvienam verslui.

Buhalterinės apskaitos paslaugos yra teikiamos visoje Lietuvoje. Kainos yra pateikiamos be PVM.

STARTAS
0.00€
Per mėnesį

Ruošiatės pradėti savo verslą? O gal jau ką tik pradėjote savo verslą?

Leiskite tai pasirūpinti mums. Buhalteris Jums padės sutvarkyti buhalterinę apskaitą, teisininkas paruoš steigimo dokumentus. Pirmas mėnuo nemokamai.

Visas buhalterinių paslaugų paketas Užsisakyti

UAB
50€
Per mėnesį
Ne PVM Mokėtojams 50,00 Eur. per mėnesį
PVM Mokėtojams 70,00 Eur. per mėnesį

Nemokamai padedam užregistruoti PVM mokėtoju Lietuvoje.

 

Visas buhalterinių paslaugų paketas Užsisakyti
MB
35€
Per mėnesį
Ne PVM Mokėtojams 35,00 Eur. per mėnesį
PVM Mokėtojams 50,00 Eur. per mėnesį

Nemokamai padedam užregistruoti PVM mokėtoju Lietuvoje.

 

Visas buhalterinių paslaugų paketas Užsisakyti
Neradote plano ?

Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime
individualiai parengtą paslaugų planą.

Užsisakyti

Susisiekite su mumis

Prašome palikite savo kontaktus ir artimiausiu laiku susisieksime.

Telefonas + 370 618 49 635
El.paštas info@imsp.lt
Adresas Pelesos g. 1, Vilnius

Imsp.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su imsp.lt slapukų politika.

Sutinku