Susisiekite su mumis: + 370 618 49 635 info@imsp.lt
lt en ru

i.MAS – kas tai ir kam tai skirta?

i.MAS – tai atsakas į nuolat augantį poreikį kompiuterizuoti daugelį operacijų ir tokiu būdu sutaupyti ne tik laiko, bet ir kitų resursų. i.MAS yra išmanioji mokesčių administravimo sistema, kuri suteikia kur kas lankstesnes galimybes pateikti ir tvarkyti dokumentus virtualiu būdu bei užtikrinti, kad buhalterinės apskaitos paslaugos bus teikiamos dar operatyviau. Naudojimosi šia sistema tikslai ir taisyklės  bei jos sandara apibrėžti Valstybinės mokesčių inspekcijos.

Kas sudaro i.MAS ir kam ji skirta?

Išmaniąją mokesčių administravimo sistemą sudaro du posistemiai. Tai i.SAF ir i.VAZ. Pirmasis posistemis yra elektroninių faktūrų. Čia skirtas teikti registrų duomenis. Antrasis – i.VAZ – tai elektroninis važtaraščių registravimo ir pateikimo posistemis. i.MAS sistema ir jos posistemiai skirti tam, kad kuo įmanoma labiau būtų palengvintos buhalterinės apskaitos paslaugos, o dokumentų rengimas, teikimas ir registravimas vyktų kuo sparčiau ir reikalautų kuo mažiau išlaidų.

i.MAS paslaugos

Pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos parengtą įstatymą, i.MAS (naudojantis tam skirtais posistemiais) gali būti teikiamos šios paslaugos: išrašomos ir gaunamos elektroninės sąskaitos faktūros, pateikiami jų duomenys; užsakomos preliminarios PVM sąskaitų faktūrų deklaracijos; užsakomas mokesčių mokėtojų pateiktų duomenų tapatumo tikrinimas; pervežimo dokumentų rengimas, pateikimas ir registravimas ir kt.)

Kas gali naudotis i.MAS?

Išmaniąją mokesčių administravimo sistema gali naudotis tik užsiregistravę i.MAS vartotojai. Registruotu i.MAS vartotoju gali tapti ir fizinis (atstovaujantis save) ir juridinis (atstovaujamas paskirto asmens) asmuo.  Nurodžius būtinus kontaktinius duomenis ir kitą informaciją, vartotojui suteikiama teisę naudotis išmaniosios mokesčių administravimo sistemos paslaugomis – per posistemius tvarkyti reikiamus dokumentus. Kaskart jungdamasis prie i.MAS vartotojas bus paprašytas nurodyti vartotojo vardą ir slaptažodį, todėl pastaruosius reikėtų išsisaugoti.
i.MAS vartotojas įsipareigoja naudotis sistema atsakingai ir laikydamasis konfidencialumo reikalavimų, pateikti tik tikslius duomenis ir užtikrinti, kad jie buvo pateikti pagal i.MAS reikalavimus (priešingu atveju, jei dokumentai bus atmesti ar įvykus klaidoms, už tai atsakingas bus dokumentus per i.MAS rengęs, pateikęs ar registravęs asmuo).
Rinkitės profesionalus ir mes pasirūpinsime, kad buhalterinės apskaitos paslaugos bei visos i.MAS operacijos būtų atliekamos sklandžiai ir tiksliai.

Susisiekite su mumis

Prašome palikite savo kontaktus ir artimiausiu laiku susisieksime.

Telefonas + 370 618 49 635
El.paštas info@imsp.lt
Adresas Pelesos g. 1, Vilnius

Imsp.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su imsp.lt slapukų politika.

Sutinku