Susisiekite su mumis: + 370 618 49 635 info@imsp.lt
lt en ru

Kodėl buhalterinė įmonė geriau nei samdomas buhalteris?

Atrodo, kad sunkiai pavyktų rasti įmonę, kurioje nedirbtų nors vienas samdomas buhalteris, vis dėlto, vis populiaresniu sprendimu tampa samdyti ne naują darbuotoją, o buhalterines paslaugas teikiančią įmonę. Toks darbdavių pasirinkimas yra gana lengvai paaiškinamas ir neturėtų stebinti – įmonės teikiamos buhalterinės paslaugos turi kur kas daugiau privalumų nei samdomas darbuotojas. Taigi, trumpai apie tai, kodėl buhalterinė įmonė yra geriau nei samdomas darbuotojas.

Buhalterinės paslaugos – kodėl verčiau rinktis įmonę

Pirmiausia, įmonės teikiamos buhalterinės paslaugos suteikia darbdaviui galimybę sutaupyti. Kaip? Nereikia kurti ir išlaikyti dar vienos darbo vietos, užtikrinti, kad įmonėje dirbantis buhalteris turės visas dirbti reikalingas priemones ir įrangą bei kompiuterines programas, neteks sukti galvos dėl jų atnaujinimo, kokybiško funkcionavimo, paties darbuotojo kvalifikacijos kėlimo priemonių ir kitų dalykų, kuriems realizuoti neretai reikalingos išties didelės investicijos. Jei buhalterinės paslaugos teikiamos įmonės – visu tuo ir pasirūpina paslaugos teikėjas. Ir net dar daugiau – buhalterinė įmonė gali užtikrinti, kad visi dokumentai bus sutvarkyti laiku ir paslaugos bus teikiamos nuolatos – juk įmonė nesusirgs, neišeis atostogauti ar staiga nesusiras kitos darbo vietos. Taupumas ir saugumas – didžiausi ir svarbiausi privalumai, dėl kurių verta rinkti buhalterines paslaugas teikiančią įmonę, o ne samdomą buhalterį.

 

UAB „Imlūs sprendimai“ teikiamos paslaugos

UAB „Imlūs sprendimai“ savo klientams visada siūlo rinkti kokybiškas ir profesionaliai teikiamas buhalterines paslaugas. Esame patyrę ir kvalifikuoti šios srities specialistai, todėl puikiai gebame pasirūpinti sklandžiu ir kiekvieno kliento poreikius atitinkančiu rezultatu. Pagrindinis mūsų tikslas – dirbti atsakingai ir operatyviai, kad visos mums patikėtos užduotys būtų įgyvendintos nepriekaištingai. Kad pasiektume šį tikslą, dirbame:

Susisiekite su mumis

Prašome palikite savo kontaktus ir artimiausiu laiku susisieksime.

Telefonas + 370 618 49 635
El.paštas info@imsp.lt
Adresas Pelesos g. 1, Vilnius

Imsp.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su imsp.lt slapukų politika.

Sutinku