Susisiekite su mumis: + 370 618 49 635 imsp@imsp.lt
lt en ru

Verslo konsultacijos

UAB „Imlūs sprendimai“ – tai patyrusių specialistų komanda, gebanti operatyviai rasti išeitį bet kokioje finansinėje situacijoje ir sklandžiai išspręsti net kebliausias buhalterines problemas. Savo klientams siūlome platų buhalterinių paslaugų spektrą, o esant poreikiui šiais klausimais teikiame ir profesionalias verslo konsultacijas: padedame priimti geriausią ir finansiškai naudingiausią sprendimą, patariame, kaip stabilizuoti įmonės būklę ir kokių priemonių imtis. 
UAB „Imlūs sprendimai“ teikiamos verslo konsultacijos  – tai atsakingas požiūris į kiekvieną klientą, nuodugni problemos analizė ir išsamūs atsakymai į visus rūpimus klausimus.

 

Konsultuojame apskaitos, teisės ir mokesčių klausimais:

Per daugelį darbo metų UAB „Imlūs sprendimai“ specialistai sukaupė patirties, spręsdami įvairias, skirtinga veiklą užsiimančių įmonių problemas, todėl šiandien savo klientams galime pasiūlyti kokybiškas ir operatyvias konsultacijas visais finansiniais ir teisiniais klausimais. UAB „Imlūs sprendimai“ konsultuoja šiais apskaitos, teisės ir mokesčių klausimais:

Verslo konsultacijų  valandinis įkainis nuo 49 EUR be PVM.

Norėdami užsisakyti verslo konsultaciją, gauti daugiau informacijos ar susitarti tikslų laiką susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Susisiekite su mumis

Prašome palikite savo kontaktus ir artimiausiu laiku susisieksime.

Telefonas + 370 618 49 635
El.paštas imsp@imsp.lt
Adresas Pelesos g. 1, Vilnius

Imsp.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su imsp.lt slapukų politika.

Sutinku